Gogle taktyczne na hełm- Tan/Clear [WST]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Gogle taktyczne na hełm- Tan/Clear [WST]Gogle taktyczne na hełm- Tan/Clear [WST]Gogle taktyczne na hełm- Tan/Clear [WST]

Gogle taktyczne na hełm- Tan/Clear [WST]

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 28,93 zł
Kod produktu KR49368
Bardzo dobrze wykonane gogle z poliwęglanowymi soczewkami o grubości 2,2 mm i ramką z twardej gumy, łączące w sobie zarówno bezpieczeństwo, styl jak i wygodę.

Dedykowane do montażu na hełmie z szynami typu ARC.
PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.
Użycie okularów/gogli w grach taktycznych/wojennych/ASG stanowi wykorzystanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, zaś nabywca czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wszelkie uszkodzenia produktu powstałe w związku z takim jego użyciem nie stanowią podstawy do reklamacji (OSTRZEŻENIE: próby strzelania z 2 metrów replikami ASG(ponad 500 fps) wykazały, iż na skutek uderzenia kulki mogą pojawić się wgniecenia lub rysy na szkłach, siatce, może również dojść do uszkodzenia oprawek czyniącego produkt niezdatnym do jakiegokolwiek użytku).
Producent ani sprzedawca (KRAKMAN sp. z o.o. sp.j.) nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w związku z wykorzystywaniem do w trakcie gier taktycznych/wojennych/ASG.
Producent ani sprzedawca (KRAKMAN sp. z o.o. sp.j.) nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na osobie lub w mieniu powstałe w związku z wykorzystaniem produktu podczas gier taktycznych/wojennych/ASG.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot