Ładownica karabinowa OPEN z regulacją - Multicam
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Ładownica karabinowa OPEN z regulacją - MulticamŁadownica karabinowa OPEN z regulacją - MulticamŁadownica karabinowa OPEN z regulacją - Multicam

Ładownica karabinowa OPEN z regulacją - Multicam

0 (0)
Cena
3-7 dni roboczych 69,99 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 69,99 zł
Kod produktu GF-1152224485
  • Producent PRI

Ładownica karabinowa OPEN z regulacją

Primal Gear to nowa marka wyposażenia taktycznego oraz przeznaczonego do EDC. Sprawdź szeroką ofertę Primal Gear, wyposażenia, które świetnie sprawdzi się w działaniach taktycznych, w EDC, i zaskoczy Cię wysoką jakością wykonania i dbałością o detale
Dlaczego właśnie Primal Gear? 
Wyposażenie Primal Gear wykonane zostało z wysoko wytrzymałego i odpornego na ciężkie warunki nylonu 1000D
Zastosowanie wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększaja odporność i trwałość. 
Wyjątkowo szeroki wybór ładownicdoskonale zaprojektowanych i wykonanych akcesoriów taktycznych czy toreb EDC zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 
Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania wyposażenia Primal Gear pozwolą sięgnąć po nie tak początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom.

Wykonana z wytrzymałego nylonu ładownica typu fast mieszcząca jeden magazynek karabinowy typu M4, AK lub inny, podobnych rozmiarów. Ładownica wyposażona jest w specjalne pokrętło z żyłką do regulacji "rozwarcia" ładownicy która lepiej dopasowuje się do zawartości i nie pozwala magazynkom wypaść. Ładownicę zamontować można na oporządzeniu zgodnym z systemem MOLLE.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot