Ładownica Scorpion II na magazynek pistoletowy - Primal Grey
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Ładownica Scorpion II na magazynek pistoletowy - Primal GreyŁadownica Scorpion II na magazynek pistoletowy - Primal GreyŁadownica Scorpion II na magazynek pistoletowy - Primal Grey

Ładownica Scorpion II na magazynek pistoletowy - Primal Grey

0 (0)
Cena
BRAK !!! 27,00 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 27,00 zł
Kod produktu GF-1152224482
  • Producent PRI

Ładownica Scorpion II na magazynek pistoletowy 

Primal Gear to nowa marka wyposażenia taktycznego oraz przeznaczonego do EDC. Sprawdź szeroką ofertę Primal Gear, wyposażenia, które świetnie sprawdzi się w działaniach taktycznych, w EDC, i zaskoczy Cię wysoką jakością wykonania i dbałością o detale
Dlaczego właśnie Primal Gear? 
Wyposażenie Primal Gear wykonane zostało z wysoko wytrzymałego i odpornego na ciężkie warunki nylonu 1000D
Zastosowanie wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększaja odporność i trwałość. 
Wyjątkowo szeroki wybór ładownicdoskonale zaprojektowanych i wykonanych akcesoriów taktycznych czy toreb EDC zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 
Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania wyposażenia Primal Gear pozwolą sięgnąć po nie tak początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom.

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego ładownica typu fast mieszcząca jeden magazynek pistoletowy 9mm. Ładownica wyposażona jest w specjalną elastyczną linkę do regulacji "rozwarcia" ładownicy która lepiej dopasowuje się do zawartości i nie pozwala magazynkom wypaść. Ładownicę zamontować można na pasie o maksymalnej szerokości 50mm. W zestawie znajduje się klasyczny montaż MOLLE oraz dodatkowy, wygodny i stabilny montaż na pas. 

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot