Kulki Specna Arms 0,30g - 1kg
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Kulki Specna Arms 0,30g - 1kgKulki Specna Arms 0,30g - 1kg

Kulki Specna Arms 0,30g - 1kg

0 (0)
Cena
BRAK !!! 55,50 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 55,50 zł
Kod produktu GF-1152208295

Kulki Specna Arms 0,30g - 1kg

Nowość na rynku: wysokiej jakości, precyzyjne kulki produkowane przez Specna Arms na Tajwanie, marki znanej z jakości i innowacyjności wytwarzanych replik, która teraz poszerza ofertę o linię profesjonalnej amunicji do naszych replik ASG. Dzięki specjalnemu procesowi wytwarzania kulki te charakteryzują się bardzo dobrym skupieniem strzałów.

Każda z kulek Specna Arms po końcowej obróbce jest dokładnie polerowana na wysoki połysk, a dodatkowo w celu zapewnienia bezawaryjnej współpracy z lufami precyzyjnymi kulki powleczone są specjalną warstwą zmniejszającą tarcie. Przekłada się to również na lepszą współpracę z gumką Hop-Up.

W pełni kontrolowany proces produkcji gwarantuje idealną sferyczność kulki bez widocznych szwów czy zagłębień. Brak komór powietrznych wewnątrz kulki oraz dobrze rozłożony środek ciężkości pozwalają osiągać bardzo dobrą powtarzalność strzałów.

Średnica kulek wynosi 5,95mm (+/- 0,005mm), a różnice w wadze poszczególnych kulek nie przekraczają 0,01g. Dzięki temu kulki Specna Arms sprawdzą się zarówno w standardowych lufach, tak i swoje pełne możliwości pokażą przy lufach precyzyjnych.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.