TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm
kliknij aby powiększyć zdjęcie
TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm
7 więcej pokaż wszystkie

TNT - Komora Hop-Up do S&T Snow Wolf KAR98K S+ 470mm

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 645,00 zł
Kod produktu 016350
Metalowa komora do replik airsoftowych Kar98k firm S&T i Snow Wolf.Produkowana przez TN.T. Studio. Komora stanowi doskonałą alternatywę dla oryginalnej komory plastikowej. Oferuje lepsze uszczelnienie, wyższej jakości gumkę Hop-Up z wypustką TR-Hop i wyprofilowaną gumką dociskową.

Komora wykonana jest ze stopu aluminium na maszynach CNC. Dostarczany jest w nietradycyjnym opakowaniu - tubie papierowej.

W zestawie gumka hop-up. Jest podobna do typu VSR, ale ma węższy wlot dla lepszego uszczelnienia. Dużą różnicą jest ukształtowany występ wewnątrz, który lepiej i na większej powierzchni pasuje do kulki. Powierzchnia styku gumowego występu na kulce jest zatem większa, a obrót kulki jest bardziej stabilny.

Komora może być stosowana zarówno na lufę oryginalną, jak i na lufę wyższej jakości z wycięciem na system VSR, optymalna długość to 470 mm.

Lufa ze stali nierdzewnej T-N.T. S+ ma średnicę wewnętrzną 6,03mm i długość 470mm. Lufa posiada unikalny design. Przy wejściu naprzeciw wycięcia Hop-Up znajduje się mikro garb o wysokości 0,04 mm. Ten trudny do zobaczenia ludzkim okiem garb przesuwa kulki w lufie nieco wyżej – współosiowo. Dokładnie w osi lufy, tak jak do strzału. Powierzchnia styku kulki z lufą jest mniejsza, co zmniejsza tarcie, wspomaga rotację hop-up. Do podkręcenia kulki wystarczy mniejszy nacisk i hop-up nie ma problemu nawet z ciężkimi kulami.

Koniec lufy (jej wylot) jest poszerzony rowkami. Tworzy to poduszkę powietrzną dla kulki, a wydmuchiwane powietrze kierowane jest prosto w oś strzału. Na lufie znajdują się również dwa gumowe pierścienie centrujące. Nałóż olej silikonowy na te pierścienie przed włożeniem ich do lufy zewnętrznej.

W zestawie znajduje się:

Komora Hop-Up
Gumka Hop-Up
Lufa
Kształtowany docisk gumki Hop-Up
Dwie śruby mocujące lufę

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot