Aluminiowa, podwójnie doszczelniona głowica cylindra do M14 [ActionArmy]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Aluminiowa, podwójnie doszczelniona głowica cylindra do M14 [ActionArmy]Aluminiowa, podwójnie doszczelniona głowica cylindra do M14 [ActionArmy]

Aluminiowa, podwójnie doszczelniona głowica cylindra do M14 [ActionArmy]

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 57,37 zł
Kod produktu KR37196
Wykonana z wysokiej jakości aluminium podwójnie doszczelniona głowica cylindra idealnie nadaje się do montażu w replikach serii M14. Na uwagę zasługuje materiał użyty do produkcji głowicy, który jest lekki i wytrzymały. Dzięki precyzyjnej obróbce na maszynach numerycznych CNC, pozwala na dokładne spasowanie z cylindrem. Natomiast podwójne doszczelnienie zapewnia bardzo wysoką kompresję. Dolna część została pokryta gumą absorbująca uderzenie głowicy tłoka. Powierzchnia głowicy została anodyzowana.

UWAGA! Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej gearboxa np. zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Nie możemy brać odpowiedzialności za taki montaż, równa się to z utratą gwarancji na daną część.

Gwarancja jest ważna wtedy, gdy dana część GB została założona przez nasz serwis. Przypominamy, że gdy replika została zakupiona w naszym sklepie - usługa montażu/wymiany części w mechanizmie jest bezpłatna.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot