Perun - Mosfet Krytac Kriss Vector
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Perun - Mosfet Krytac Kriss VectorPerun - Mosfet Krytac Kriss VectorPerun - Mosfet Krytac Kriss Vector

Perun - Mosfet Krytac Kriss Vector

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 449,00 zł
Kod produktu 016550
Perun dla KRYTAC KRISS VECTOR
Perun dla Krytac Kriss Vector zastępuje stockową elektronikę w replikach airsoftowych Kriss Vector firmy Krytac. Zapewnia wiele dodatkowych funkcji, w tym aktywne hamowanie i pełną kontrolę cyklu (upewniając się, że każdy cykl jest zakończony, nawet jeśli spust jest naciskany bardzo krótko).

Funkcje:
Pełna kontrola cyklu, która sprawia że strzał zostanie oddany nawet po szybkim, krótkim pociągnięciu spustu
Dowolnie programowalne tryby ognia dla każdego z położeń selektora
Aktywny hamulec z regulowaną siłą hamowania
Precocking (z możliwością łatwego zwolnienia sprężyny)
Redukcja szybkostrzelności
Alarm niskiego stanu naładowania baterii
Zmienianie ustawień wspomagane wielokolorową diodą LED
System diagnostyczny
Elektroniczny bezpiecznik wielokrotnego użytku

Opis funkcji
Swobodnie programowalne tryby strzelania – Ustaw dowolny tryb strzelania, który chcesz, niezależnie od dowolnej pozycji selektora. Dostępne tryby to: bezpieczny, semi, binarny, seria od 2 do 5 pocisków i auto.
Hamulec aktywny - hamulec aktywny zatrzymuje silnik po każdym strzale uniemożliwiając ściśnięcie sprężyny lub w przypadku replik o dużej szybkostrzelności, overspin (problem podwójnego strzału).
Precocking- Szybka reakcja na spust może być kwestią zwycięstwa lub porażki, szczególnie w sytuacjach CQB. Przy włączonym precockingu tłok pozostanie w tylnym położeniu po każdym strzale ze sprężyną już ściśniętą, zapewniając, że kolejny strzał zostanie oddany natychmiast po naciśnięciu spustu. Aby zwolnić sprężynę po użyciu wstępnego napinania, pociągnij i przytrzymaj spust. Drugi strzał zostanie oddany po 3 sekundach, bez wstępnego napinania i całkowicie zahamowany.
Redukcja szybkostrzelności – Zmniejsz szybkostrzelność w trybie strzelania automatycznego lub serii, aby zaoszczędzić amunicję lub sprawić, by replika strzelała w bardziej realistyczny sposób.
Alarm niskiego napięcia baterii- Dedykowany do akumulatorów Li-Po i Li-Ion. Jeżeli napięcie baterii spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony krótkimi sygnałami dźwiękowymi, które powtarzają się co minutę. Można to również dowolnie włączać i wyłączać.
System diagnostyczny - Stale monitoruje replikę oraz sam mosfet. W przypadku jakichkolwiek problemów natychmiast informuje o tym, co może być, co znacznie ułatwia rozwiązywanie problemów.
Bezpiecznik elektroniczny - uratuje twoją replikę i baterię w przypadku poważnej awarii. Automatycznie odłączy akumulator w przypadku wykrycia zwarcia lub zablokowanego silnika.

Programowanie wszystkich ustawień odbywa się wyłącznie za pomocą spustu i selektora, w łatwych do zapamiętania i szybkich sekwencjach. Programowanie wspomagane jest sygnałami dźwiękowymi oraz wielokolorową diodą LED. Pozwala to na zmianę ustawień w dowolnym momencie, w ciągu kilku sekund, nawet pod ostrzałem wroga. Perun do Krytac Kriss Vector działa bezproblemowo z dowolnym akumulatorem od 7V do 17V. Może być również używany w najbardziej ekstremalnych konfiguracjach, bez żadnych ograniczeń co do wytrzymałości sprężyny.

Instrukcja:

https://perunairsoft.pl/vector.pdf

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot