Zestaw stalowych zębatek 100:200 - High Torque [BIG DRAGON GOLDEN SERIES]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Zestaw stalowych zębatek 100:200 - High Torque [BIG DRAGON GOLDEN SERIES]Zestaw stalowych zębatek 100:200 - High Torque [BIG DRAGON GOLDEN SERIES]

Zestaw stalowych zębatek 100:200 - High Torque [BIG DRAGON GOLDEN SERIES]

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 71,84 zł
Kod produktu KR15678
Zębatki wykonane są ze stali, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zębów, zapewniają mechanizmowi prawidłową i długotrwałą pracę. Wszystkie zębatki wykonywane są na numerycznych obrabiarkach CNC. Zestaw jest dedykowany do modyfikacji podnoszących moc repliki. Idealnie nadają się do sprężyn nie mocniejszych niż 150 m/s. Zębatki przeznaczone są do standardowych wersji gearboxa (v.2 i v.3). Precyzja wykonania zębatek sprawia, że pracują one ciszej od tradycyjnych.

UWAGA! Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej Gearboxa np. Zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Nie możemy brać odpowiedzialności za taki montaż, równa się to z utratą gwarancji na daną część. Gwarancja jest ważna wtedy, gdy dana część GB została założona przez nasz serwis. Przypominamy, że gdy replika została zakupiona w naszym sklepie - usługa montażu/wymiany części w mechanizmie jest bezpłatna.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot