CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]
10 więcej pokaż wszystkie

CM.011 HIGH-SPEED [CYMA]

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 500,40 zł
Kod produktu KR51383
CM.011 to bardzo dobrze znany model, cieszący się dużą popularnością wśród graczy ASG. Swoją popularność zawdzięcza bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Tworzywo, z którego wykonano elementy zewnętrzne dobrze odwzorowują polimer używany do produkcji prawdziwych karabinków. Ergonomiczna kolba wykonana jest z tego samego tworzywa i posiada wygodną gumową stopkę, może być złożona na bok repliki, dzięki czemu poruszanie się w ciasnych pomieszczeniach, jest prostsze niż w przypadku dłuższej broni. Dwustronny przełącznik rodzaju ognia pozwala na operowanie repliką prawo czy leworęcznej osobie. Miejsce na akumulator mieści się w chwycie przednim/łożu. Replika standardowo wyposażona jest w szynę Picatinny pozwalająca na montaż celownika kolimatorowego czy optycznego, służy również za uchwyt transportowy, na szynie osadzone są metalowe przyrządy celownicze. W replice po naciągnięciu rączki przeładowania otwiera się okno wyrzutu łusek, za którym kryje się regulacja systemu hop-up. Magazynki dzięki specyficznym łącznikom po bokach można łączyć ze sobą bez żadnych dodatkowych łączników.

Karabin w nowej konfiguracji HIGH-SPEED posiada siłę wystrzału około 330 fps i w połączeniu z akumulatorem LiPo szybkostrzelność około 25 rps. Zostało to uzyskane dzięki zmianą zastosowanym w mechanizmie stosując części o podwyższonej wytrzymałości, takie jak:
ˇ szkielet V3 modyfikowany
ˇ tłok z pełną stalową szczęką
ˇ stalowe koła zębate o przełożeniu 13:1
ˇ aluminiowy "cichy" zestaw głowic (łożyskowana głowica tłoka, podwójne uszczelniona głowica cylindra)
ˇ łożyskowana prowadnica sprężyny
ˇ silnik high-speed

W zestawie otrzymujemy:
ˇ replikę G36C
ˇ magazynek na 470 kulek

UWAGA! Replika posiada unikalny numer seryjny!

_W replice nie ma możliwości zamontowania tłumika dźwięku._
_Akumulator i ładowarka nie są w komplecie. Należ zakupić je osobno._
_Każda replika przechodzi przegląd zerowy. Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200._

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot