CM.057C [CYMA]
kliknij aby powiększyć zdjęcie

CM.057C [CYMA]

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 1956,16 zł
Kod produktu KR51395
Po bardzo dobrym przyjęciu poprzedniej wersji SVD, CYMA wprowadza na rynek następną replikę tego popularnego karabinu wyborowego. Kultowy karabin w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem to pozycja, która zadowoli niejednego maniaka gier taktycznych. Wykonanie repliki to wysokiej jakości materiały, takie jak: aluminium, polimer, stal. Elementy zrobione ze stali: pokrywa komory zamkowej, przełącznik rodzaju ognia, osłona spustu oraz magazynek. Aluminiowe części to: tłumik płomienia, lufa zewnętrzna, łoże, kolano gazowe, komora zamkowa, suwadło, prowadnica kolby, szyna montażowa. Chwyt pistoletowy i kolba wykonane z polimeru.

Producent zadbał nie tylko o wygląd zewnętrzny repliki, sercem karabinka jest specjalnie skonstruowany na potrzeby tego modelu mechanizm wewnętrzny. Zawiera on wzmocnione części, pozwalające na rozpędzenie wystrzelonej kulki do 450 fps:
ˇ specjalnie zaprojektowany dla tego modelu szkielet gearbox'a
ˇ stalowe koła zębate osadzone na łożyskach 7mm
ˇ wzmocniony tłok z dwoma stalowymi zębami
ˇ wzmocniona kierunkowa głowica tłoka
ˇ łożyskowana prowadnica sprężyny
ˇ silnik hi-torque

W zestawie znajduje się;
ˇ replika SVU
ˇ magazynek o pojemności 100 kulek
ˇ akumulator i ładowarka

_Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej. Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu repliki._
_Każda replika przechodzi przegląd zerowy. Jest sprawdzany i przestrzeliwany na chronometrze firmy XCORTECH X3200._

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot