Replika karabinka LCK74MN EBB
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Replika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBBReplika karabinka LCK74MN EBB
4 więcej pokaż wszystkie

Replika karabinka LCK74MN EBB

0 (0)
Nowość
Cena
3-7 dni roboczych 1885,00 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 1885,00 zł
Kod produktu GF-1152226850

Replika karabinka LCK74MN EBB

Replika wykonana została z najwyższej klasy komponentów, z zachowaniem ogromnej dbałości o szczegóły i odwzorowanie pierwowzoru. Cała niemal replika, oprócz kilku tylko drobnych elementów, wykonana została ze stali. Wyjątkiem są tu oczywiście wykonany z tworzywa sztucznego chwyt pistoletowy oraz przednie łoże i kolba.

Ze względu na użyte materiały oraz jakość wykonania, replika charakteryzuje się znaczną wytrzymałością. Nie uświadczymy tu żadnych luzów czy niedokładności wykonania i spasowania elementów. Całość konstrukcji wydaje się być pojedynczym, solidnym elementem. Części wewnętrzne natomiast pozwalają na łatwy tuning,  zapewniając jednocześnie długą i bezawaryjną pracę w konfiguracji bazowej.

W replice w wersji EBB zastosowano pełne, w wysokim stopniu zgodne z oryginałem suwadło. System symulacji odrzutu EBB w tym wypadku jest mocno odczuwalny poprzez ruch całego, pełnego suwadła a nie samej atrapy rączki przeładowania jak ma to miejsce u innych producentów. Największą satysfakcję ze strzelania odczuwa się oczywiście po ustawieniu selektora w tryb ognia automatycznego!

Do poprawnego działania całego systemu wymagane było zmodyfikowanie szkieletu gearboxa. Kolejną ciekawostką jest zastosowanie w pełni stalowego, monolitycznego tłoka, wyposażonego w specjalny zaczep który odpowiada za poruszanie całego zestawu suwadła. 

Pozostałe części gearboxa są w pełni kompatybilne ze standardem Gearboxa V3. 

Gwarantowana przez replikę początkowa prędkość wylotowa rzędu 420 FPS czyni z tego karabinu idealny wybór dla każdego szturmowca. Jednocześnie wytrzymałość i jakość wykonania zapewniają możliwość wykorzystania repliki nie tylko w ramach standardowych strzelanek, ale również jako replikę pozoracyjną czy symulacyjną.

Podsumowując, replika firmy LCT jest doskonałym wyborem dla każdego rozmiłowanego w militariach rusofila.

Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot