Replika pistoletu maszynowego MP7A1 - tan
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Replika pistoletu maszynowego MP7A1 - tan

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 1850,00 zł
Kod produktu 015182

Replika pistoletu maszynowego MP7A1 GBB

Firmy Tokio Marui nie trzeba nikomu przedstawiać. To klasa sama w sobie jeśli chodzi o jakość produktów. Nie musimy martwić się o wytrzymałość - jest ona bardzo wysoka dzięki dokładnemu zaprojektowaniu.

Wykonana z wysoką starannością replika używanego przez siły specjalne na całym świecie pistoletu maszynowego MP7A1 w wersji gazowej z systemem Blow Back

Wykonana tak jak w palnym odpowiedniku z metalu oraz kompozytu mimo swoich małych rozmiarów jest masywna i waży ponad 2kg! Wyposażona w składaną kolbę, składany chwyt przedni oraz składane przyrządy celownicze pozwala na dopasowanie do preferencji strzelca. Na grzbiecie korpusu oraz po bokach zastosowano szyny RIS 22mm co pozwala na montaż dodatkowych elementów jak celowniki kolimatorowe czy latarki taktyczne. 

Replika została wyposażona w system odrzutu zamka - blow back. Powoduje on cofanie zamka przy każdym strzale, a po wystrzeleniu ostatniej sztuki amunicji blokuje go w tylnej pozycji. Po włożeniu nowego, pełnego magazynka, należy zwolnić blokadę zamka - dokładnie tak jak w palnym oryginale. 

Prędkość początkowa repliki wynosząca około 330FPS czyni ją idealną do rozgrywek CQB lub lub jako broń zapasową przeznaczoną na krótkie dystanse.

W skład zestawu wchodzi:

- replika pistoletu maszynowego MP7A1 GBB
- magazynek
- Wycior
- kulki testowe
- zatyczka do lufy
- Zapasowe części magazynka
- Przejściówka na tłumik płomienia

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot