Replika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrny
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Replika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrnyReplika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrny
2 więcej pokaż wszystkie

Replika pistoletu automatycznego E18 Double Barrel - srebrny

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 929,00 zł
Kod produktu 014509
Replika E18 Double barrel ze stajni WE posiada teraz dwie lufy. Replika wykonana została z najwyższą dbałością o szczegóły. Zamek, magazynek oraz lufę pistoletu wytworzono z metalu, natomiast szkielet i stopkę magazynka z tworzywa sztucznego. Jakość wykończenia i spasowania elementów widać i czuć od razu po wzięciu repliki do ręki.

Replika posiada bezpiecznik umieszczony na języku spustowym. System dwóch luf i dwóch zamków wymusił modyfikację magazynka - jego podwójna pojemność sprawia, że pistolet jest w stanie oddać tyle strzałów co w zwyczajnym pistolecie. Co oznacza miażdżącą, dwukrotną siłę ognia! Oprócz tego pistolet posiada tryb ognia ciągłego, dzięki czemu można pokryć obszar celu dosłownie ścianą ognia.

Dzięki zastosowaniu mocnego systemu blow-back, udało się również użytkowanie zbliżyć do palnego odpowiednika - system wprawia w ruch atrapę zamka, który cofa się przy każdym strzale a po opróżnieniu magazynka pozostaje w tylnej pozycji. Wywołuje to efekt "kopnięcia" repliki i w dużym stopniu zwiększa wrażenia i przyjemność z prowadzenia ognia.

Do repliki dołączono wykonany z metalu magazynek, który poza zbiornikiem green gazu mieści w sobie 48 kulek.

Wygląd E18 Double Barrel sprawia, iż nie można obok tej repliki przejść obojętnie.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- instrukcja użytkownika

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot