Alkomat AlcoSafe Dual
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Alkomat AlcoSafe DualAlkomat AlcoSafe DualAlkomat AlcoSafe DualAlkomat AlcoSafe DualAlkomat AlcoSafe Dual

Alkomat AlcoSafe Dual

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 208,95 zł
Kod produktu K55639

Alkomat AlcoSafeŽ Dual stanowi unikalne połączenie nowoczesnego wzornictwa i wysokiego komfortu użytkowania. Zastosowanie innowacyjnej technologii poboru i obróbki pobranej próbki powietrza (EVT™) oraz elektronicznego systemu kompensacji wpływu warunków środowiskowych na pomiar (DECT™) zapewnia niezwykle precyzyjne i powtarzalne wyniki, w szczególności dla niskich zakresów pomiarowych.


Wyniki wyświetlane są na panelu LCD w zakresie od 0.0 do 4.0‰ z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Po przekroczeniu progu alarmowego 0.5‰ włącza się sygnalizacja dźwiękowa oraz miga wskaźnik graficzny LED. Wzmocniona komórka pomiarowa nowej generacji, odporna na wysokie stężenia alkoholu, umożliwia wydłużenie okresów pomiędzy kalibracjami, dzięki czemu w porównaniu z innymi analizatorami alkomat AlcoSafeŽDual charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji.


Urządzenie posiada funkcję automatycznej kontroli prawidłowego działania analizatora przed i po każdym pomiarze, układ kontroli uniemożliwiający rozpoczęcie kolejnego pomiaru zanim opary alkoholu nie zostaną całkowicie usunięte z komórki pomiarowej oraz dźwiękową sygnalizację potwierdzającą ciągłość wydechu. W przypadku źle przeprowadzonej próby lub nieprawidłowej pracy, np. uszkodzenia / rozkalibrowania sensora, odpowiednia informacja wyświetlana jest na podświetlanym panelu LCD. Specjalnie skonstruowana komora pomiarowa oraz ustnik zabezpieczają sensor przed uszkodzeniem wyniku podania próbki powietrza zanieczyszczonej śliną, płynem lub substancjami stałymi.

Urządzenie zasilane jest z 2 baterii alkalicznych 1,5 V typ AA. Posiada sygnalizację rozładowania baterii oraz funkcję automatycznego odcięcia zasilania po 10 sek. bezczynności.


Alkomat szczególnie polecany jest dla użytkowników indywidualnych oraz do kontroli trzeźwości pracowników.


ALKOMAT JEST OBJĘTY PROGRAMEM DARMOWEJ KALIBRACJI (szczegóły darmowej kalibracji w opakowaniu). W celu w celu zapewnienia dokładnych wskazań zalecane jest przeprowadzenie kalibracji urządzenia, przynajmniej co 6 - 12 miesięcy.


W zestawie: 2 baterie AA i 3 ustniki.


Cechy:

- Komórka pomiarowa nowej generacji
- Dualny wyświetalacz LCD - LED
- System EVT™ gwarantujący wysoką dokładność i powtarzalność wyników
- Systemu DECT™ kompensacji wpływu warunków środowiskowych na wynik pomiaru
- Niski koszt eksploatacji, dzięki wydłużeniu okresów pomiędzy kalibracjami
- Wysoka dokładność i powtarzalność wyników już od pierwszego pomiaru

- Prosty, intuicyjny sposób obsługi
- Sygnalizacja optyczna i akustyczna przekroczenia progu alarmowego
- Sygnalizacja źle wykonanej próby / uszkodzenia sensora
- Sygnalizacja niskiego napięcia zasilania
- Funkcja automatycznego odcięcia zasilania
- Wysoka jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot