Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1
4 więcej pokaż wszystkie

Alkomat elektrochemiczny Fit Alco A1

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 408,45 zł
Kod produktu K43511
Towar dostępny na zamówienie.
Czas realizacji zamówienia z tym produktem może wydłużyć się od 3 do 14 dni.
W razie pytań skontaktuj się z nami


Alkomat FITalco A1 to alkomat z dokładnym platynowym czujnikiem elektrochemicznym i wysokim zakresem wskazań do 4 promili. Alkomat wskazuje z dokładnością do setnych części promila.

Dzięki sensorowi elektrochemicznemu w tym modelu pomiar stężenia alkoholu jest selektywny w stosunku do etanolu czyli reaguje jedynie na molekuły alkoholu - nikotyna, aceton czy węglowodory nie mają znaczącego wpływu na pomiar.

Bardzo prosta obsługa oraz duża szybkość przeprowadzania pomiarów pozwalają na sprawne przeprowadzenie większej ilości pomiarów. Niewielki rozmiar oraz waga alkomatu pozwalają na noszenie alkomatu w kieszeni spodni lub damskiej torebce.

Jeżeli zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu jest poniżej 0,14 promila na alkomacie wyświetlany jest komunikat „LO”.

Jeżeli wskazanie będzie się zawierało pomiędzy 0,15 ~ 0,19 promila na wyświetlaczu pojawi się podświetlony na zielono dokładny cyfrowy wynik. W przypadku, gdy wskazanie będzie się zawierało pomiędzy 0,20 ~ 3,99 promila włączy się czerwony alarm ostrzegawczy, a na wyświetlaczu również pojawi się dokładny cyfrowy wynik .

Alkomat objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Zalety alkomatu:

- Czujnik elektrochemiczny
- Wskazania do setnych części promila
- Szeroki zakres pomiarowy
- Sygnalizacja dźwiękowa
- Trójkolorowe podświetlenie wyświetlacza
- Automatyczny wyłącznik


Zestaw zawiera:

- Alkomat FITalco A1
- 2 szt. ustników
- zestaw nie zawiera baterii

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot