Alkomat FITalco Start
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Alkomat FITalco StartAlkomat FITalco StartAlkomat FITalco StartAlkomat FITalco Start

Alkomat FITalco Start

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 103,95 zł
Kod produktu K57186

FITalco Start to nowoczesny i bardzo poręczny alkomat pozwalający szybko i dokładnie sprawdzić poziom zawartości alkoholu w organizmie. Ten kieszonkowy tester trzeźwości to świetna propozycja dla wszystkich imprezowiczów. Dzięki temu testerowi nie usiądziesz już za kółkiem pod wpływem.


Lekki i o niewielkich rozmiarach alkomat (97x38x17 mm) bez trudu zmieści się w każdym schowku samochodowym. Dzięki możliwości pracy w temperaturze od 0 do 40 stopni Celsjusza FITalco Start możesz zawsze wozić w samochodzie.   


Alkomat FITalco Start zasilany jest bateriami AAA, dzięki czemu nie ma żadnego problemu z wymianą baterii. Dodatkowym atutem tego alkomatu jest podświetlany display LCD oraz sygnał dźwiękowy nakazujący rozpoczęcie i zakończenie pomiaru.


Alkomat jest bezustnikowy, więc bez problemu tym urządzeniem można przebadać znajomych, z którymi się bawiliśmy. Ponadto tester jest bardzo prosty w użyciu. FITalco Start jest gotowy do użycia już po 10 sekundach. Wystarczy wybrać przycisk TEST, a po pojawieniu się na ekranie komunikatu BLOW dmuchać przez około 4 sekundy z odległości mniej więcej 1, 2 cm. Wynik prezentowany jest w dwu jednostkach: promile (z dokładnością do setnych części promila) i mg/l.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot