Nite Ize - CamJam Cord Tightener - 4 szt - NCJ-01-4R3
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Nite Ize - CamJam Cord Tightener - 4 szt - NCJ-01-4R3Nite Ize - CamJam Cord Tightener - 4 szt - NCJ-01-4R3Nite Ize - CamJam Cord Tightener - 4 szt - NCJ-01-4R3

Nite Ize - CamJam Cord Tightener - 4 szt - NCJ-01-4R3

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 55,01 zł
Kod produktu SS20361
Nite Ize CamJam to łatwy, niewymagający węzłów sposób na zaciskanie, napinanie i zabezpieczanie lekkich ładunków wszelkiego rodzaju.

Wykonany z mocnego, trwałego tworzywa sztucznego, posiada klips karabinkowy z bramką ze stali nierdzewnej na jednym końcu oraz obrotowy, grzbietowy mechanizm krzywkowy na drugim. Wystarczy zakotwiczyć karabinek na dowolnym haku, D-ringu lub pętli i przeprowadzić linkę przez krzywkę, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu naciągu. Pociągnij mocno, a krzywka zablokuje się i pozostanie na swoim miejscu, aż do momentu zwolnienia jej przez obrót krzywki.

Łatwy do regulacji, CamJam może być wykorzystywany setki razy, na setki sposobów. Przypinany do kółek i haków, doskonale nadaje się do zawieszania i zabezpieczania plandek, namiotów, tarpów, ekwipunku. Stwórz pętlę, przypinając ją do jednego końca sznurka i przeciągając drugi koniec aby łatwo związać śpiwory i koce lub zabezpieczyć lekkie ładunki na taczce, wózku, rowerze czy łodzi.

Cechy:
- Cztery sztuki klamry w zestawie
- Dwie metody mocowania
- Wykonane z wytrzymałego kompozytu
- Lekka, mocna konstrukcja
- Pasuje do linek o średnicy od 2 do 5 mm
- Waga produktu: 16g
- Wymiary produktu: 65,5 x 35,1 x 15,2 mm

(...)

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot