Zapalniczka FireWire Classic TurboJet Windproof - TU460
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Zapalniczka FireWire Classic TurboJet Windproof - TU460

0 (0)
Cena
BRAK !!! 59,99 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 59,99 zł
Kod produktu GF-1152211928

Zapalniczka FireWire Classic TurboJet Windproof - TU460

Classic TurboJetŽ Lighter z serii FireWireŽ to niezwykle poręczna i niewielka zapalniczka sztormowa brytyjskiej firmy True Utility, znanej z produkcji wysokiej jakości pomysłowych, kieszonkowych mini-narzędzi.

Zapalniczka dzięki technologii TurboJetŽ posiada skuteczny i niezawodny, odporny na wiatr palnik żarowy z regulacją wielkości płomienia. Można ją odpalać pod dowolnym kątem, nawet odwróconą "do góry nogami".

Stylizowaną na klasyczne zapalniczki benzynowe obudowę modelu Classic TurboJetŽ wykonano z lekkiego aluminium. Zasilanie stanowi ogólnodostępny gaz do zapalniczek.

Model ten uruchamiany jest przyciskiem znajdującym się obok żarnika, do którego dostęp uzyskujemy po otwarciu pokrywy z funkcjonalnym zawiasem tłokowym.

Zasilanie: butan
Wymiary: 58 x 36 x 13 mm
Waga: 73g

Każdy produkt marki True Utility zapakowany jest w wysokiej jakości solidne, wodoszczelne pudełko wykonane z przezroczystego kompozytu.

Ten otwierany jedną ręką pojemnik dzięki gumowej uszczelce doskonale ochroni przed wilgocią przenoszone w nim drobne przedmioty - zapalniczkę, banknoty, dokumenty i wiele innych.
Umieszczony na wieczku zaczep umożliwia podpięcie zabezpieczającej smyczy.

Wymiary zewnętrzne pudełka: 70 / 75 x 120 mm

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.