Black Diamond - Latarka czołowa Spot - 325 lumenów - Czarny
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Black Diamond - Latarka czołowa Spot - 325 lumenów - Czarny

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 199,00 zł
Kod produktu SS19414
W przypadku patroli o świcie, całonocnych podejść lub po prostu dużych celów wspinaczkowych, które przeciągają się do późnych godzin nocnych, Black Diamond Spot 325 ma 325 lumenów mocy, teraz umieszczonych w mniejszej, bardziej funkcjonalnej konstrukcji.

Z nowym, kompaktowym korpusem, Spot 325 został przeprojektowany z niższym profilem dla lepszej równowagi i jest bardziej ergonomiczny dla większego komfortu. Zaktualizowano również interfejs użytkownika poprzez dodanie drugiego przełącznika ułatwiającego wybór trybu pracy diody.

Ponadto, zaktualizowana sprawność optyczna nie tylko zapewnia jaśniejsze światło o większej intensywności szczytowej, ale także oszczędza czas pracy na baterii, który można teraz łatwo śledzić za pomocą sześciostopniowego, trójwymiarowego miernika poziomu baterii.

Spot 325 oferuje również oświetlenie peryferyjne do działań w bliskim zasięgu, takich jak sortowanie sprzętu, gotowanie lub czytanie w obozie i posiada wodoodporną obudowę IPX8.

Funkcja Brightness Memory pozwala na włączanie i wyłączanie światła przy wybranej jasności bez powrotu do ustawień domyślnych. Ponadto technologia PowerTap pozwala na natychmiastowe ustawienie jasności.

Cechy:
- Technologia PowerTap™ umożliwia natychmiastowe przejście od pełnej do przyciemnionej mocy
- Kompaktowa, niskoprofilowa konstrukcja wykorzystuje trzy baterie AAA (w zestawie)
- Brightness Memory pozwala na włączanie i wyłączanie światła przy wybranej jasności bez konieczności powrotu do pełnej lub średniej mocy
- Ustawienia obejmują pełną siłę w trybach zbliżenia i odległości, ściemnianie, stroboskop, czerwony tryb nocny i tryb blokady
- Wieloaspektowa konstrukcja soczewek optycznych
- IPX8: Wodoodporny - przetestowany, aby działać co najmniej 1,1 metra pod wodą przez 30 minut. W przypadku zanurzenia, woda może dostać się do komory baterii i nadal będzie działać; po użyciu w wilgotnych warunkach powinna być całkowicie wysuszona.

Dane techniczne:
- Lumeny: [Wysoki] 325, [Średni] 160, [Niski] 6
- Waga z bateriami: 86 g
- Maksymalny zasięg: [Wysoki] 80 m, [Średni] 60 m, [Niski] 8 m
- Maksymalny czas świecenia: [Wysoki] 4 H, [Średni] 8 H, [Niski] 200 H
- Wodoodporność: IPX 8
- Baterie: 3 AAA

(...)

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot