True Utility - LaserLite+ - Brelok do kluczy latarka/laser - TU289K
kliknij aby powiększyć zdjęcie
True Utility - LaserLite+ - Brelok do kluczy latarka/laser - TU289KTrue Utility - LaserLite+ - Brelok do kluczy latarka/laser - TU289KTrue Utility - LaserLite+ - Brelok do kluczy latarka/laser - TU289K

True Utility - LaserLite+ - Brelok do kluczy latarka/laser - TU289K

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 44,10 zł
Kod produktu SS19429
Laserlite+ to niewielka latarka LED i czerwony laser klasy 2 z certyfikatem UE w jednym, doskonale zaprojektowanym, lekkim anodowanym korpusie wykonanym z aluminium lotniczego.

Za jednym naciśnięciem przycisku Laserlite+ wytwarza precyzyjną czerwoną wiązkę lasera, która dokładnie wskazuje lub zachęca kota do zabawy. Zawiera również jasną, białą wiązkę latarki LED, która daje 10+ lumenów światła, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Laserlite+ został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki zintegrowanej i trwałej pętli mocującej, Laserlite+ może być bezpiecznie i pewnie przymocowany do kluczy, torby lub ubrania w celu szybkiego dostępu.

Cechy:
- Pewny chwyt - antypoślizgowe nacięcia dla wygodnego użytkowania.
- Przycisk uruchomienia lasera - Po naciśnięciu przycisku Laserlite+ wytwarza precyzyjną, certyfikowaną przez UE czerwoną wiązkę laserową klasy 2.
- Przycisk uruchomienia latarki - Laserlite+ posiada jasną, białą wiązkę LED, która daje Ci światło kiedy tylko go potrzebujesz.
- Mocowanie - Dzięki zintegrowanej i trwałej pętli mocującej breloczek, Laserlite+ może być bezpiecznie i pewnie przymocowany do kółka na klucze (w zestawie) lub ubrania w celu zapewnienia szybkiego dostępu.
- Komora baterii - Przekręć, aby odsłonić komorę baterii.
- Baterie - Laserlite+ jest dostarczany z trzema bateriami LR41, co zapewnia gotowość do użytku zaraz po otwarciu opakowania!
- Materiał - Wykonana z lekkiego, anodyzowanego aluminium lotniczego.
- Wskaźnik laserowy - certyfikowany (Class 2 EU), w kolorze czerwonym.
- Lumeny - jasna biała dioda LED o jasności 10+ lumenów oświetla najbliższe otoczenie, świecąc dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

Dane techniczne:
- Zasilanie: 3x LR41 (w zestawie)
- Wymiary: 75 x 16 mm
- Waga: 19 g

(...)

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot