Latarka taktyczna T1000
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Latarka taktyczna T1000Latarka taktyczna T1000Latarka taktyczna T1000Latarka taktyczna T1000

Latarka taktyczna T1000

0 (0)
Cena
BRAK !!! 284,65 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 56,40 zł
Kod produktu GF-1152220806

Latarka taktyczna T1000

Latarki diodowych Theta Light to idealny wybór dla użytkowników poszukujących lekkiej i funkcjonalnej latarki o dużej mocy. Obdowa została wykonana na precyzyjnych maszynach CNC,a do jej produkcji wykorzystano twardo anodowane aluminium, co czyni ten produkt lekkim i jednocześnie wytrzymałym. Zasięg latarki dochodzi nawet do 500 metrów a maksymalna moc świecenia wynosi aż 1000 lumenów.

Latarka posiada reflektor SMO (smooth reflector), który ma gładką powierzchnię i zapewnia bardzo dobrze skupione, białe światło. Latarki marki Theta Light są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak wstrząsy czy woda - posiadają klasę odporności IP68. Zasilanie odbywa się za pomocą dwóch akumulatorów typu 18650 (nie są dołączone do zestawu).

Model C1000 sprawdzi się znakomicie zarówno jako źródło światła zamocowane na broni palnej, czy replice airsoftowej, ale również jako samodzielna latarka!

W latarce znajdziemy wysokiej jakości diodę Cree XM-L2 (2S), która oferuje aż 5 trybów świecenia a także opaskę-uchwyt na nadgarstek. Tryby aktywujemy poprzez kolejne naciśnięcia włącznika. Włącznik umieszczono na tylnej ściance latarki. Latarkę wyposażono w pamięć trybów. Dzięki tej funkcji latarkę możemy uruchomić w takim trybie jakiego używaliśmy przed wyłączeniem. Robimy to poprzez wyłączenie produktu 3-sekundowym wciśnięciem włącznika.

- tryb mocny
- tryb średni
- tryb ekonomiczny
- tryb SOS (zaprogramowane nadawanie sygnału SOS w alfabecie Morse'a)
- stroboskop

Uniwersalne latarki Theta Light sprawdzą się w każdych warunkach i znajdą zastosowanie w każdej sytuacji, wyróżniając się przy tym bardzo korzystną relacją cen do jakości.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.