Latarka taktyczna T260
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Latarka taktyczna T260Latarka taktyczna T260Latarka taktyczna T260Latarka taktyczna T260

Latarka taktyczna T260

0 (0)
Cena
BRAK !!! 105,32 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 56,40 zł
Kod produktu GF-1152220810

Latarka taktyczna T260

Latarki diodowych Theta Light to idealny wybór dla użytkowników poszukujących lekkiej i funkcjonalnej latarki o dużej mocy. Do produkcji obudowy wykorzystano twardo anodowane aluminium, co czyni ten produkt lekkim i jednocześnie wytrzymałym. Zasięg latarki dochodzi nawet do 100 metrów a maksymalna moc świecenia wynosi aż 260 lumenów.

Latarka posiada reflektor SMO (smooth reflector), który ma gładką powierzchnię i zapewnia bardzo dobrze skupione, białe światło. Latarki marki Theta Light są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak wstrząsy czy woda - posiadają klasę odporności IP66. Produkt zasilany jest pojedynczą baterią typu CR123 (nie wchodzi w skład zestawu).

W latarce znajdziemy wysokiej jakości diodę Cree XR-E Q5, która oferuje aż 5 trybów świecenia. Tryby aktywujemy poprzez kolejne naciśnięcia włącznika. Włącznik umieszczono na tylnej ściance latarki. Latarkę wyposażono w pamięć trybów. Dzięki tej funkcji latarkę możemy uruchomić w takim trybie jakiego używaliśmy przed wyłączeniem. Robimy to poprzez wyłączenie produktu 3-sekundowym wciśnięciem włącznika.

- tryb mocny
- tryb średni
- tryb ekonomiczny
- tryb SOS (zaprogramowane nadawanie sygnału SOS w alfabecie Morse'a)
- stroboskop

Latarka S260 od Theta Light jest najbardziej kompaktowym modelem w całej serii. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzi się jako akcesorium EDC - Every Day Carry.

Uniwersalne latarki Theta Light sprawdzą się w każdych warunkach i znajdą zastosowanie w każdej sytuacji, wyróżniając się przy tym bardzo korzystną relacją cen do jakości.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.