Lekka kamizelka dla psa - czarna
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Lekka kamizelka dla psa - czarna

0 (0)
Cena
BRAK !!! 55,00 zł
BRAK !!! 55,00 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 55,00 zł
Kod produktu GF-1152221812

Lekka kamizelka dla psa

Primal Gear to nowa marka wyposażenia taktycznego oraz przeznaczonego do EDC. Sprawdź szeroką ofertę Primal Gear, wyposażenia, które świetnie sprawdzi się w działaniach taktycznych, w EDC, i zaskoczy Cię wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. 
Dlaczego właśnie Primal Gear? 
Wyposażenie Primal Gear wykonane zostało z wysoko wytrzymałego i odpornego na ciężkie warunki nylonu 1000D. 
Zastosowanie wytrzymałych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększaja odporność i trwałość. 
Wyjątkowo szeroki wybór ładownic, doskonale zaprojektowanych i wykonanych akcesoriów taktycznych czy toreb EDC zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 
Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania wyposażenia Primal Gear pozwolą sięgnąć po nie tak początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom.

Solidne i lekkie szelki dla psa wyprodukowane przez firmę Primal Gear. Szelki wykonano z wytrzymałego Nylonu 1000D. zastosowano w nich wysokiej jakości taśmy  rzepy. Dzięki klamrom i systemowi taśm szelki możemy dopasować do różnej wielkości zwierzaków. 

Na środku szelek znajduje się uchwyt ewakuacyjny, zaś z przodu i z tyłu znajduje punkt do którego można przypiąć smycz/lonżę. Po bokach szelek umieszczono rząd palsów MOLLE. Całe szelki uszyto z wykorzystaniem siatki dystansowej co pozwoliło na zaoszczędzenie wagi oraz zwiększa oddychalności

Szelki szybko zrzucić można pry pomocy klamry typu fastex i rzepu. 

Kamizelka występuje w dwóch rozmiarach: XL - 230mm/420mm i L - 230mm/400mm

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot