Super lekkie buty wojskowe - Rozmiar 40 [VEMONT] - Średnie - Czarne
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Super lekkie buty wojskowe - Rozmiar 40 [VEMONT] - Średnie - Czarne

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 220,00 zł
Kod produktu 016309
  • Rozmiar 40
  • Producent VEMONT
  • Kolor czarny
Buty do zadań specjalnych, dla osób oczekujących najwyższej jakości, niezawodności oraz maksimum funkcjonalności. Idealnie nadają się dla wojska, policji, agencji ochrony, ASG a także jako uniwersalne obuwie miejskie i terenowe:
* Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości nowoczesnego kompozytowego materiału, którego odpowiednio dobrane i połączone ze sobą warstwy zapewniają ochronę przed zimnym wiatrem, a jednocześnie gwarantują właściwą wentylację stopy i komfort (Membrana DINTEX)
* SYSTEM FIRMNESS to dwuczęściowa podeszwa z agresywnym bieżnikiem zapewniająca świetną przyczepność i stabilne poruszanie się po terenie. Gruba, amortyzowana, niezawodna i mocna podeszwa odporna jest na ścieranie, oleje, przebicia, oraz środki chemiczne. Wewnętrzna warstwa podeszwy działa jako amortyzator, doskonale tłumi drgania, a jednocześnie powoduje, że but jest lżejszy. Warstwa zewnętrzna jest zarazem twarda i lekka, zapewnia dodatkową doskonała przyczepność.
* Wkładka anatomicznie ukształtowana do stopy.
* Usztywniona oraz obszyta naturalną skórą pięta i palce zwiększająca ochronę stopy.
* System szybkiego sznurowania, język zintegrowany z cholewką buta, zapobiegający przenikanie wody i śniegu do wnętrza buta.

Rozmiar: 40 Dł. Wkładki [cm]: 25,4 Waga 1 buta [kg]: 0,46 Wys. Cholewki [cm]: 12

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot