HELIKON - URBAN TACTICAL PANTS - Flex - RAL 7013 -
kliknij aby powiększyć zdjęcie

HELIKON - URBAN TACTICAL PANTS - Flex - RAL 7013 -

0 (0)
Rozmiar Cena
XLarge - Regular DOSTĘPNY OD RĘKI 299,00 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 299,00 zł
Kod produktu 015942
Są produkty, które można z całą pewnością nazwać kultowymi. Gdy rzesze zadowolonych klientów sięgają po kolejne egzemplarze, dla producenta jest to po pierwsze ogromną radością, a po drugie informacją, że spodnie spełniają swoje zadanie.

Idąc za ciosem popularności naszych spodni Urban Tactical PantsŽ postanowiliśmy wprowadzić ich kolejną wersję – Urban Tactical Flex PantsŽ. Choć konstrukcja zasadnicza spodni niewiele odbiega od podstawowego modelu, zostało w nich wprowadzone kilka istotnych zmian. Przede wszystkim wykonane zostały z nieelastycznego materiału NyCo, będącego jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów odzieżowych. Aby jednak zapewnić możliwie dużą swobodę ruchów, znaną z UTPŽ, postanowiliśmy dodać w kroku oraz w karczku kliny wykonane z wysoce elastycznej tkaniny nylonowej VersaStretchŽ. Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawia, że spodnie zachowują cywilny wygląd nie zdradzając tożsamości użytkownika. Elastyczny pas i zapięcie na rzep pozwalają łatwo dopasować spodnie. Duże szlufki pasują do szerokich pasów takich jak EDC, UTL czy Cobra (do szerokości 50 mm).

Odpowiednie rozplanowanie kieszeni pozwala rozmieścić ekwipunek blisko środka ciężkości – wokół bioder i pasa. Krawędzie kieszeni przednich i tylnych są dodatkowo wzmocnione, by wytrzymały intensywne wsuwanie klipsów od noży, czy latarek. Dwie kieszonki na przodzie ud zapinane na rzep doskonale nadają się do przenoszenia smartfona ale są na tyle duże, że można umieścić w nich nawet magazynek AR/AK. Boczne kieszenie udowe zapinane na suwak na pierwszy rzut oka są płaskie, ale ich konstrukcja sprawia, że bez najmniejszego problemu można w nich przenosić całkiem spore przedmioty takie jak portfel. Dzięki wewnętrznym kieszonkom na kolanach możesz zwiększyć komfort pracy umieszczając w nich niskoprofilowe wkładki ochronne.

Cechy:
-Elastyczny pas z zapięciem na rzep dla dodatkowej regulacji
-Szerokie szlufki na pasek o szerokości do 50 mm
-Dwie pętle na karabinki lub D-Ringi przy pasie z przodu spodni
-Klasyczny ‘dżinsowy’ karczek w tylnej części ogranicza „zjeżdżanie” spodni
-Dwie kieszenie klasyczne z wzmocnionymi krawędziami na klipsy noży lub latarek
-Szerokie tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków
-Dwie wąskie kieszenie wkomponowane w kieszenie tylne, na magazynki lub pałkę teleskopową. Możliwość zwiększenia głębokości kieszeni
-Dwie kieszenie udowe zapinane zamkiem YKKŽ (odwrotnym), mogące służyć do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych
-Dwie przednie kieszenie z klapkami velcro, dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
-Profilowana tylna część nogawki – dzielona i łączona zaszewką pod kolanem
-Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze (Low Profile Protective Pads)
-Kanały w dolnych krawędziach nogawek na taśmę lub linkę ściągającą
-Elastyczne kliny wykonane z tkaniny VersaStretchŽ w kroku oraz na karczku
-Rozporek zamkowy YKKŽ

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot