Haix - Buty commander GTX - 45/UK10
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10Haix - Buty commander GTX - 45/UK10
5 więcej pokaż wszystkie

Haix - Buty commander GTX - 45/UK10

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 600,00 zł
Kod produktu 016901
Jako następca absolutnego bestsellera wśród butów bojowych, KSK 3000, HAIX Commander GTX musiał od razu wkroczyć do akcji – i tak się stało! W każdym terenie, przy każdej pogodzie, podczas każdej misji. But z cholewką o wysokości 18 cm przekonuje od podeszwy po sznurowadła.

WYSOCE ANTYPOŚLIZGOWA PODESZWA W szczególności podeszwa została zaprojektowana z myślą o potrzebach taktycznych, łącząc wyjątkowo antypoślizgową mieszankę gumową z innowacyjnym wzorem bieżnika. Bez względu na podłoże, podeszwa VIBRAMŽ zapobiega ślizganiu się lub ślizganiu na mokrych, śliskich lub nierównych powierzchniach. Nie poczyniono jednak żadnych kompromisów w kwestii amortyzacji, a Commander GTX jest wyposażony w typową amortyzację HAIX. Nawet długie biegi nie stanowią problemu, ponieważ amortyzujący klin w podeszwie środkowej optymalnie amortyzuje kroki.

OCHRONA I TRWAŁOŚĆ DZIĘKI SKÓRIE ZEWNĘTRZNEJ Dzięki wytrzymałej skórze zewnętrznej materiał zewnętrzny buta taktycznego jest nie tylko trwały i wytrzymały, ale również chroni stopę przed ostrymi uderzeniami: ostre krawędzie, odłamki czy wystające rogi są amortyzowane i opanowane przez wysokiej jakości materiał wierzchni . Oczywiście materiał wyposażono w trójwarstwową membranę GORE-TEX; w końcu stopa powinna być sucha zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz i być tak samo wodoodporna, jak oddychająca.

IDEALNE DOPASOWANIE I SUCHE STOPY DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA Pomaga w tym membrana GORE-TEX wewnątrz buta, podobnie jak specjalny system piankowy, który umożliwia cyrkulację powietrza wewnątrz buta i odprowadzanie wilgoci - w bucie nie pozostaje żadna nieprzyjemna wilgoć, a tym samym nie ma punktów nacisku ani śliskich stopni. Wsparcie w bucie i tak jest doskonałe, ponieważ Commander GTX dopasowuje się do stopy jak druga skóra zarówno na podbiciu, jak i na cholewce. Wreszcie innowacyjny dwustrefowy system sznurowania zajmuje się resztą, aby stworzyć ciasno przylegający, antypoślizgowy, super wytrzymały but bojowy. A dla różnych szerokości stopy wkładka jest oczywiście dostępna w 3 różnych szerokościach. Commander GTX to absolutny wykonawca na polu taktycznym: bez dodatków i ze wszystkimi funkcjami, które musi mieć dobry, wytrzymały but.

- Antystatyczny
- Wkładka dostępna w trzech szerokościach
- Wodoodporność GORE-TEXŽ
- System klimatyczny
- Odciążająca amortyzacja
- Szczególnie antypoślizgowy
- Certyfikacja zgodnie z: CE EN ISO 20347: 2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC
- Wysokość w cm: 18,0 cm
- Materiał wierzchni: skóra
- Klasa bezpieczeństwa: O2
- Zapięcie: sznurowanie dwustrefowe
- Waga na but: 870g

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot