Replika karabinka Knight's Armament SR15 E3 IWS - Tan
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Replika karabinka Knight's Armament SR15 E3 IWS - Tan

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 1779,00 zł
Kod produktu 013803
Replikę wyprodukowano na licencji znanego z innowacyjnych rozwiązań producenta broni palnej - Knight"s Armament i na replikę naniesiono wszystkie, w pełni licencjonowane oznaczenia. Replika wykonana jest w całości z elementów metalowych z wyłączeniem wykonanego z tworzywa chwytu pistoletowego i stalowej lufy zewnętrznej, tłumika płomieni oraz elementów montażowych. Magazynek typu Hi-Cap w standardzie Stanag mieści 300 kulek. Teleskopowa kolba pozwoli dostosować replikę do preferencji i budowy strzelca.

Użytkowanie usprawnią obustronne selektor ognia, zwalniacz magazynka i bolt-catch. Replika została obdarzona systemem Bolt-Catch, który trzyma naciągniętą pokrywę zamka po odciągnięciu dźwigni ładowania, aż do zwolnienia mechanizmu poprzez dźwigienkę na korpusie. Takie rozwiązanie systemu blokującego pokrywę zamka ułatwia operowanie nowym modelem hop-up, którego regulacja jest znacznie precyzyjniejsza w porównaniu do poprzednich modeli.

Chwyt przedni zaopatrzony jest w szyny RIS 22 mm, umożliwiające zamontowanie dodatkowych akcesoriów, a grzbietowa szyna Picantinny pozwoli na montaż całej gamy akcesoriów i przyrządów celowniczych.

UWAGA!
Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki!

W skład zestawu wchodzi:
- Replika subkarabinka
- Magazynek
- Instrukcja użytkownika

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.