Stalowe Koła Zębate 32:1 Max Torque UP [KUBLAI]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Stalowe Koła Zębate 32:1 Max Torque UP [KUBLAI]Stalowe Koła Zębate 32:1 Max Torque UP [KUBLAI]Stalowe Koła Zębate 32:1 Max Torque UP [KUBLAI]

Stalowe Koła Zębate 32:1 Max Torque UP [KUBLAI]

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 70,80 zł
Kod produktu KR49410
Zębatki wykonane są ze stali, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zębów, zapewniają mechanizmowi prawidłową i długotrwałą pracę. Wszystkie zębatki wykonywane są na numerycznych obrabiarkach CNC. Zestaw jest dedykowany do modyfikacji podnoszących moc repliki. Idealnie nadają się do sprężyn nie mocniejszych niż 170 m/s. Zębatki przeznaczone są do standardowych wersji gearboxa (v.2 i v.3)

UWAGA! Zębatki przeznaczone do współpracy z tłokiem z zwężonymi zębami.
Zestwa zębatej jest kompatybilny z replikami APS, SYSTEMA, Marui.


UWAGA! Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej Gearboxa np. Zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Nie możemy brać odpowiedzialności za taki montaż, równa się to z utratą gwarancji na daną część.

Gwarancja jest ważna wtedy, gdy dana część GB została założona przez nasz serwis. Przypominamy, że gdy replika została zakupiona w naszym sklepie - usługa montażu/wymiany części w mechanizmie jest bezpłatna.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot