System GATE STATUS - Matt Dark Earth
kliknij aby powiększyć zdjęcie
System GATE STATUS - Matt Dark EarthSystem GATE STATUS - Matt Dark EarthSystem GATE STATUS - Matt Dark EarthSystem GATE STATUS - Matt Dark Earth

System GATE STATUS - Matt Dark Earth

0 (0)
Cena
3-7 dni roboczych 2190,99 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność 3-7 dni roboczych
Cena 2190,99 zł
Kod produktu GF-1152230298
  • Producent GAT

System GATE STATUS 

Uzyskaj pełne dane w czasie rzeczywistym bezpośrednio z ekranu!  Koniec z niespodziankami w postaci pustego magazynka czy rozładowanego akumulatora. STATUS dostarcza ogrom informacji na temat funkcjonowania repliki takich jak napięcie, ROF, tryb prowadzenia ognia, ilość wystrzelonych kulek czy nawet kąt nachylenia repliki! Wystarczy podłączyć replikę wyposażoną w układ TITAN lub ASTER poprzez Blu-Link i korzystać z pełnych danych oraz dziesiątek funkcji w zasięgu ręki.

To wyrafinowane urządzenie montowane bezpośrednio do standardowych szyn RIS wyposażone jest w wyświetlacz OLED chroniony przez poliwęglanowe szkło pokryte 3mk FlexibleGlass™. Odporny na wodę i kurz korpus wykonany z aluminium lotniczego CNC, posiadający certyfikat IP68 i spełniający normy MIL-STD-810H, pozwala na pracę nawet w trudnych warunkach.

Oprócz wszystkich testów zawartych w normach IP68 i MIL-STD-810H*, GATE testował produkt również w warunkach airsoftowych oddając strzały w ekran urządzenia z repliki o mocy 2J na kulkach 0.33g z odległości 1 m / ~ 3 ft. Przejechali również po nim również wojskowym Hummerem a także zamrozili. Ze wszystkich tych prób STATUS wyszedł bez szwanku.

Całość zapakowana jest w eleganckie opakowanie wykonane w techonogii druku 3D dla podkreślenia wykorzystania najnowszych technologii.

Funkcje systemu STATUS wraz z BLU-Link:

- licznik BB
- Poziom naładowania akumulatora
- Szacunkowa liczba strzałów na akumulatorze
- Wskaźnik kąta repliki
- Reset Bolt-catch
- Odczyt temperatury
- Licznik magazynków
- Odległość - krokomierz i wskaźnik spalonych kalorii
- Adaptacyjna jasność wyświetlacza
- Powiadomienie o trybie ognia
- Timer respawnu
- Cztery konfigurowalne pulpityDotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot