TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN  [POINT]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN  [POINT]TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN  [POINT]TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN  [POINT]TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN  [POINT]

TŁOK Z 14 STALOWYMI ZĘBAMI - POLIWĘGLAN [POINT]

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 29,25 zł
Kod produktu KR38446
  • Producent POINT
Wzmacniany tłok wykonany z niezwykle wytrzymałego poliwęglanu.
Zęby wykonane są ze stali, co znacznie przyczynia się do większej wytrzymałości tłoka. Wzmocniony tłok idealnie nadaje się do modyfikacji polegających na zwiększeniu szybkostrzelności, gdyż waży niewiele i jest odporny na uszkodzenia. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zębów zapewnia mechanizmowi prawidłową i długotrwałą pracę. Idealnie nadaje się do gearboxów wersji v.2 i v.3, oraz innych posiadających tłok w tym standardzie.

UWAGA! Jeżeli decydujesz się na własnoręczny montaż jakiejkolwiek części mechanicznej Gearboxa np. Zębatki, tłok, zestaw cylindra, szkielet GB, łożyska itd. Nie możemy brać odpowiedzialności za taki montaż, równa się to z utratą gwarancji na daną część.


Gwarancja jest ważna wtedy, gdy dana część GB została założona przez nasz serwis. Przypominamy, że gdy replika została zakupiona w naszym sklepie - usługa montażu/wymiany części w mechanizmie jest bezpłatna.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot