Zestaw 10 pocisków "Archangel" MK2
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Zestaw 10 pocisków "Archangel" MK2

0 (0)
Cena
BRAK !!! 340,96 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 340,96 zł
Kod produktu GF-1152218054

Zestaw 10 pocisków "Archangel" MK2

System granatów Tactical Game Innovation jest idealnym wyborem dla każdego gracza, który chce podnieść rozgrywkę airsoftową i treningi na wyższy poziom realizmuDo prowadzenia ognia z granatów Tactical Game Innovation wystarczy standardowy airsoftowy granatnik 40mm, np. typu M203 bądź GP-25 (30). Potrzebna będzie uniwersalna łuska odpalająca nabijana green gazem oraz pocisk, których w ofercie można znaleźć kilka typów - począwszy od hukowych, na dymnych i kulkowych skończywszy.

Po nabiciu łuski gazem umieszczamy w niej pocisk, po czym gotowy do użytku granat możemy załadować do lufy granatnika. Po naciśnięciu spustu pocisk zostaje wystrzelony, łuska natomiast zostaje na miejscu do powtórnego użycia.  

Moc wystrzału pocisku jest wystarczająco duża aby zapewnić skuteczny lot, jednak na tyle niska, by zagwarantować bezpieczeństwo graczom. Pociski są przy tym bardzo lekkie, a siła trafienia jest porównywalna do uderzenia kulką paintballową. Fragmentacja samego pocisku jest bardzo bezpieczna dla trafionego oraz osób w pobliżu, ponieważ jego skorupa wykonana została z lekkiego tworzywa poliuretanowego, mającego strukturę bardzo twardej gąbki. Należy jednak pamiętać, aby gracze byli odpowiednio wyposażeni (ochrona oczu i dłoni + kamizelki taktyczne, etc.)

"Archangel" - Archanioł, to jednorazowy pocisk typu hukowo-błyskowego. Posiada on zapalnik uderzeniowy, co oznacza, że odpala się przy uderzeniu w cel. Nadaje się dzięki temu idealnie do ostrzeliwania przeciwnika ukrytego za zasłoną, czy w głębi atakowanego budynku.

W zestawie znajduje się:

- 10 sztuk pocisków "Archangel"

UWAGA!

Jest to granat pirotechniczny, należy więc zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa - przede wszystkim pamiętać o ochronie oczu oraz rękawicach. 

UWAGA!

 Wysyłka tego produktu możliwa tylko za pośrednictwem kuriera GLS.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.