Zestaw 10 pocisków Velum
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Zestaw 10 pocisków Velum

0 (0)
Cena
BRAK !!! 359,53 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 56,40 zł
Kod produktu GF-1152210493

Zestaw startowy "Velum"

System granatów Tactical Game Innovation jest idealnym wyborem dla każdego gracza, który chce podnieść rozgrywkę airsoftową i treningi na wyższy poziom realizmu. Do prowadzenia ognia z granatów Tactical Game Innovation wystarczy standardowy airsoftowy granatnik 40mm, np. typu M203 bądź GP-25 (30). Potrzebna będzie uniwersalna łuska odpalająca nabijana green gazem oraz pocisk, których w ofercie można znaleźć kilka typów - począwszy od hukowych, na dymnych i kulkowych skończywszy.

Po nabiciu łuski gazem umieszczamy w niej pocisk, po czym gotowy do użytku granat możemy załadować do lufy granatnika. Po naciśnięciu spustu pocisk zostaje wystrzelony, łuska natomiast zostaje na miejscu do powtórnego użycia. Na wysoką celność oraz stabilność i zasięg lotu pocisku wpływa fakt, iż łuska odpalająca posiada wewnętrzne gwintowanie, nadające rotację lecącemu pociskowi

Moc wystrzału pocisku jest wystarczająco duża aby zapewnić skuteczny lot, jednak na tyle niska, by zagwarantować bezpieczeństwo graczom. Pociski są przy tym bardzo lekkie, a siła trafienia jest porównywalna do uderzenia kulką paintballową. Fragmentacja samego pocisku jest bardzo bezpieczna dla trafionego oraz osób w pobliżu, ponieważ jego skorupa wykonana została z lekkiego tworzywa poliuretanowego, mającego strukturę bardzo twardej gąbki. Należy jednak pamiętać, aby gracze byli odpowiednio wyposażeni (ochrona oczu i dłoni + kamizelki taktyczne, etc.)

"Velum" - Błona, to jednorazowy pocisk wypełniony nietoksycznym proszkiem, który ulega powolnemu "zimnemu" spalaniu - przez co powoduje dużo dymu (nieszkodliwego dla zdrowia). Granaty zawierają materiał pirotechniczny i należy się z nimi obchodzić jak z materiałami wybuchowymi.

W zestawie znajduje się:

- 10 sztuk pocisków "Velum"

 

 

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.