Teleskop AstroMaster 70AZ
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Teleskop AstroMaster 70AZ

0 (0)
Cena
BRAK !!! 499,00 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 56,40 zł
Kod produktu GF-1152216972

Teleskop AstroMaster 70AZ

Refraktor achromatyczny o średnicy obiektywu 70 mm i ogniskowej 700 mm. Teleskop ten oferuje wyjątkową cenę, mobilność oraz bogate wyposażenie są idealnym wprowadzeniem w świat astronomii amatorskiej.

AstroMaster 70EQ jest teleskopem soczewkowym zbierającym 98 razy więcej światła niż ludzkie oko. Zamontowany jest na montażu azymutalnym. Wyjątkowy wygląd i przystępna cena i duże możliwości to główne zalety tej serii. Teleskopy tej serii dają jasne i kontrastowe obrazy Księżyca oraz planet. Obiektyw o rozmiarze 70 mm umożliwia obserwacje Słońca (wymagany specjalny filtr), Księżyca, Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza wraz księżycami, Saturna, Urana i Neptuna. W granicach zasięgu teleskopu znajdują się jaśniejsze komety, planetoidy oraz poza Układem Planetarnym galaktyki, mgławice, gromady kuliste i otwarte, gwiazdy podwójne i wielokrotne.

Teleskop ze względu na małą wagę idealnie nadaje się jako przyrząd przenośny, który możemy zabierać samochodem w rejony o lepszej przejrzystości powietrza z dala od wielkich miast.

W zestawie:

  • okular 1: Plossl 20 mm pole widzenia 50° 
  • okular 2: Plossl 10 mm pole widzenia 50° 
  • szukacz: StarPointer 
  • montaż: azymutalny 
  • statyw: stalowy, rozsuwany 
  • wyciąg okularowy:1,25" z nasadką kątową 90o

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Wystąpił błąd oprogramowania sklepu. Przepraszamy.