Gaz pieprzowy Mean Green flip-top, stożek 89ml
kliknij aby powiększyć zdjęcie

Gaz pieprzowy Mean Green flip-top, stożek 89ml

0 (0)
Cena
BRAK !!! 129,99 zł
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 129,99 zł
Kod produktu GF-1152210704

Gaz pieprzowy Mean Green flip-top, stożek 89ml

Najostrzejszy gaz pieprzowy na rynku wykorzystujący jako środek drażniący wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 000 000 SHU! Jeden z najszybciej oddziałujących gazów na rynku.

Gaz pieprzowy FOX LABS pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, w tym także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. W składzie gazu znajduje się zielony barwnik, który w przypadku ucieczki napastnika pozwala na jego późniejszą identyfikację.

Pojemnik FOX LABS Mean Green zawiera 6% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 20,4% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,22% MC w wyrzucanej mieszance. Nominalnie nie jest to więcej niż w przypadku gazów konkurencji, jednak dzięki temu, że baza OC zawiera aż 20,4% MC, pojedyncze cząstki OC są ostrzejsze (3 mln SHU!), przez co działają szybciej.

Gazy obronne amerykańskiej firmy FOX LABS uchodzą za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzystają z nich chętnie amerykańscy policjanci oraz inne amerykańskie służby mundurowe.

Pojemnik wyposażono w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego rozpylenia. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Substancja opuszcza pojemnik w formie wąskiego strumienia.

Uwaga! Data wybita na gazie to data produkcji (ważność 4 lata).

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot