Strike Industries - Czółenko VOA do strzelb Remington 870
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Strike Industries - Czółenko VOA do strzelb Remington 870Strike Industries - Czółenko VOA do strzelb Remington 870Strike Industries - Czółenko VOA do strzelb Remington 870

Strike Industries - Czółenko VOA do strzelb Remington 870

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność BRAK !!!
Cena 629,00 zł
Kod produktu SS19486
Strike Industries wprowadza kolejny wymiar innowacji do najbardziej popularnych platform strzelb. Seria VOA, łącząc konstrukcję z najwyższej jakości materiałów z naszą wyróżniającą się stylistyką, jest pierwszą linią w pełni aluminiowych czółenek wykonanych dla Remingtona.

Stworzone w procesie intensywnego wytłaczania i precyzyjnego frezowania CNC, czółenka z serii VOA do Mossberga 500 są niezbędnym uzupełnieniem konstrukcji twojej strzelby. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja jest podkreślona przez szczegółowe wykończenie twardego anodowanego aluminium 6061. Półmatowe wykończenie i wyprofilowane nacięcia pozwalają na lepszy chwyt.

Wyposażony w przednie i tylne ograniczniki, które maksymalizują przyczepność dłoni i zapewniają najlepsze wrażenia przy przeładowaniu. Dzięki taktycznemu rozmieszczeniu otworów MLOK istnieje nieograniczona ilość konfiguracji dodatkowych akcesoriów.

Cechy produktu:
- Kompatybilny ze strzelbami Remington 870 / 870 Tac 14
- Wytrzymała konstrukcja z aluminium 6061
- Zwiększona długość dla łatwiejszego przeładowania
- Nie nasuwa się na komorę komorę zamkową, umożliwia zastosowanie bocznych ładownic
- 10 slotów M-LOK do maksymalizacji personalizacji

Pakiet zawiera
- Klucz imbusowy
- Aluminiowe czółenko VOA

(...)

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot