Only One - Ogrzewacz ciała ONLY HOT Adhesive Body Warmer - 12H+
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Only One - Ogrzewacz ciała ONLY HOT Adhesive Body Warmer - 12H+Only One - Ogrzewacz ciała ONLY HOT Adhesive Body Warmer - 12H+

Only One - Ogrzewacz ciała ONLY HOT Adhesive Body Warmer - 12H+

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 8,00 zł
Kod produktu SS12065

Przyklejana, jednorazowa i bardzo cienka saszetka ogrzewająca ciało ONLY HOT® Adhesive Body Warmer.

Głównym wskazaniem przy stosowaniu saszetek jest utrzymanie ciepłoty różnych części ciała. Są stosowane w różnego rodzaju aktywnościach i sportach min. wykorzystują je narciarze i snowboardziści, wędkarze, myśliwi, płetwonurkowie, motocykliści i rowerzyści lub członkowie wypraw wysokogórskich. Sprawdzi się także przy leczeniu artretyzmu, bóli stawów i mięśni.

Po rozdarciu opakowania i rozpoczyna się egzotermiczna reakcja utleniania żelaza której efektem jest wydzielanie się ciepła. Przy prawidłowym użyciu grzałka oddaje ciepło przez minimum 12 godzin, osiągając temperaturę w zakresie od minimum 53°C do maksymalnie 63°C.

Instrukcja obsługi:
Otworzyć zewnętrzne foliowe opakowanie, wyciągnąć saszetkę i zapewnić dostęp powietrza. Dla najlepszych rezultatów używać w takich miejscach jak wewnętrzna część bielizny lub odzieży.

Proces grzewczy można zatrzymać na kilka dni umieszczając ogrzewacz w szczelnym pojemniku lub worku strunowym zabezpieczającym przed kontaktem z powietrzem.

Zamknięty w szczelnej torebce proszek jest bezwonny, hipoalergiczny, niepalny i nietoksyczny. Dzięki swojej formule saszetka łatwo dopasowuje się do kształtu ciała.

Składniki: żelazo, woda, celuloza, wermikulit, aktywny węgiel, sól.

Cechy:
- Ogrzewa ponad 12 godzin
- Jednorazowa
- Daje przyjemne ciepło (zakres temp. od 53°C do 63°C)
- Wymiary saszetki: 132 x 96 mm
- Wymiary opakowania: 164 x 120 mm
- Jedna saszetka w opakowaniu
- Wyprodukowano w Japonii

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot