Półmaska ochronna - Olive [FMA]
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Półmaska ochronna - Olive [FMA]Półmaska ochronna - Olive [FMA]Półmaska ochronna - Olive [FMA]Półmaska ochronna - Olive [FMA]Półmaska ochronna - Olive [FMA]

Półmaska ochronna - Olive [FMA]

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 26,64 zł
Kod produktu KR42236
Półmaska FMA daje taką samą ochronę ust, warg i zębów jak normalna maska ze siatki stalowej dodatkowo zapewniając bezproblemowe celowanie z broni w przeciwienstwie do sztywnych masek siatkowych. Wykonana z tworzywa o wysokiej odporności na uderzenia i wyściełanych paneli bocznych z tkaniny które zapewniają komfort noszenia i doskonały przepływ powietrza.

UWAGA! PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG. Użycie okularów/gogli w grach taktycznych/wojennych/ASG stanowi wykorzystanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, zaś nabywca czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wszelkie uszkodzenia produktu powstałe w związku z takim jego użyciem nie stanowią podstawy do reklamacji (OSTRZEŻENIE: próby strzelania z 2 metrów replikami ASG(ponad 500 fps) wykazały, iż na skutek uderzenia kulki mogą pojawić się wgniecenia lub rysy na szkłach, może również dojść do uszkodzenia oprawek czyniącego produkt niezdatnym do jakiegokolwiek użytku). Producent ani sprzedawca (KRAKMAN sp. z o.o. sp. k.) nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w związku z wykorzystywaniem do w trakcie gier taktycznych/wojennych/ASG. Producent ani sprzedawca (KRAKMAN sp. z o.o. sp. k.) nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na osobie lub w mieniu powstałe w związku z wykorzystaniem produktu podczas gier taktycznych/wojennych/ASG.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot