Plecak zasobnik piechoty górskiej 987/MON - wz. 93 Pantera Pustynna
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Plecak zasobnik piechoty górskiej 987/MON - wz. 93 Pantera PustynnaPlecak zasobnik piechoty górskiej 987/MON - wz. 93 Pantera PustynnaPlecak zasobnik piechoty górskiej 987/MON - wz. 93 Pantera Pustynna

Plecak zasobnik piechoty górskiej 987/MON - wz. 93 Pantera Pustynna

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 250,00 zł
Kod produktu 009524#4
Zasobnik Piechoty Górskiej o pojemności 90 + 10 litrów w kamuflażu Pantera Pustynna, znajdujący się w użyciu przez Wojsko Polskie. Wykonany został z mocnej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dziesiątki unikalnych rozwiązań technicznych zapewniają niebywałą wygodę noszenia i trwałość konstrukcji. Zasobnik składa się z 3 rozłącznych części: plecaka dużego (zasadniczego), plecaka małego i chlebaka stanowiącego górną część przykrywy.

Worek główny plecaka dużego podzielony jest na 3 poziome komory:
- dolną otwieraną z zewnątrz poprzez dolny zamek błyskawiczny dwusuwakowy,
- środkową otwieraną z zewnątrz poprzez poprzeczny zamek błyskawiczny dwusuwakowy, zaopatrzoną w kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny,
- górną cześć worka ściąganą sznurkiem.

Plecak posiada rewelacyjnie rozwiązany system aktywnego zawieszenia, które jest w pełni regulowane w zakresie rozmiarów od S do XXL. Szerokie wygodne szelki, wzmacniania profilowana wyściółka pleców, pas biodrowy i zapięcie na klatce piersiowej zapewniają bardzo komfortowe podróżowanie z plecakiem. Na bokach plecaka znajdują się po trzy paski kompensacyjne.

W komplecie znajduje się drugi mniejszy plecak jednodniowy mocowany do przodu plecaka głównego. Zamykany jest na zamek błyskawiczny, posiada system regulacji pojemności. Na przedniej części znajduje się okienko na dane użytkownika oraz taśmy MOLLE/PALS do mocowania dodatkowego oporządzenia.

Pokrywa plecaka może być odpięta i zastosowana jako torba na pas. Posiada ona kieszeń wewnętrzną oraz dwie zewnętrzne, zamykane na zamek. U góry znajdują się troczenia do karimaty, bluzy itp. W dolnej części znajduje się okienko na na dane użytkownika.

Cechy:
- zamki
- klamry UTX D-flex
- Waga: 3,36 + 0,46 kg
- Wymiary plecaka: 87 x 36 x 29 cm

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot