FOSCO - Torba na kółkach - Trolley commando bag - Czarny
kliknij aby powiększyć zdjęcie
FOSCO - Torba na kółkach - Trolley commando bag - CzarnyFOSCO - Torba na kółkach - Trolley commando bag - CzarnyFOSCO - Torba na kółkach - Trolley commando bag - Czarny

FOSCO - Torba na kółkach - Trolley commando bag - Czarny

0 (0)
Nowość
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI
Cena 469,00 zł
Kod produktu SS12327#1

Torba na kółkach Trolley commando bag wyprodukowana przez FOSCO Industries. Dzięki swym dużym rozmiarom bez problemu pomieści dużą ilość ekwipunku.

Wykonana została z wytrzymałego poliestru, jej boczne ściany oraz klapa wyściełane są pianką doskonale chroniącą przenoszoną zawartość.

Kieszeń główna zamykana jest gruboziarnistym, dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wewnątrz znajduje się siatkowy przedział oraz mocowana na rzep przegroda.

Na zewnątrz torba posiada dwie zamykane zamkiem błyskawicznym kieszenie, z których jedna może być odpięta od torby i przenoszona osobno za zintegrowany uchwyt lub wewnątrz torby. Jest ona wyposażona w dodatkowe przegrody i elastyczne taśmy na drobne akcesoria.

Górny uchwyt transportowy posiada wygodny uchwyt z piankowym wypełnieniem.

Do usztywnionego i wzmocnionego dna torby przymocowane są trzy solidne kompozytowe kółka ułatwiające ciągnięcie torby. Służą do tego dwa uchwyty boczne.

Na klapie oraz jednym z boków naszyty jest rzep Velcro na oznaczenia.

Wymiary: 80 X 45 X 38 cm
Waga: 4,35kg
Kolor: czarny

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot