Klever - Gaz obronny KO Fog - Stożek - 40ml
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Klever - Gaz obronny KO Fog - Stożek - 40mlKlever - Gaz obronny KO Fog - Stożek - 40ml

Klever - Gaz obronny KO Fog - Stożek - 40ml

0 (0)
Do porównania Do schowka
Dostępność DOSTĘPNY OD RĘKI Z
Cena 25,99 zł
Kod produktu SS9362

KO PFEFFER FOG to ręczny miotacz
gazu na bazie naturalnego pieprzu.

Doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Zastosowane w RMG rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają rozkładowi na drodze biologicznej tak samo, jak koncentrat pieprzu, użyty jako substancja drażniąca. Stosowany tu czynnik aktywny jest także używany do przygotowywania bardzo pikantnych potraw, choć trzeba zaznaczyć, że w mniej skoncentrowanej postaci. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej. Gaz pieprzowy aerozolowy nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Ręczny miotacz gazu KO PFEFFER FOG posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Ręczny miotacz gazu KO PFEFFER posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

DANE TECHNICZNE:
KO PFEFFER FOG - ręczny miotacz gazu pieprzowego w aerozolu
Gaz obronny
Substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSICUM - roztwór naturalnego pieprzu
Możliwość wielokrotnego użycia
Pojemność: 40 ml
Producent: F.W.KLEVER (Niemcy)

Produkt zawiera kapsaicynę.

UWAGA: za ten produkt nie można zapłacić poprzez system płatności PayPal.

Niemiecka firma F.W.KLEVER istniejąca od 1874 roku jest znanym producentem gazów obronnych, preparatów ko czyszczenia i konserwacji broni. Wykorzystując swoją ogromną wiedzę z zakresu chemii a także potencjał nowoczesnych maszyn i technologii produkuje gazy obronne bardzo wysokiej jakości. W ofercie posiada gazy zarówno pieprzowe (KO PFEFFER, ANTY HUND) jak i CS (KO CS, DEFENOL CS). W ostatnim czasie obok gazów aerozolowych w palecie produkcyjnej znalazły się gazy w strumieniu (KO JET), które od razu zostały docenione i zauważone przez rynek.

Dotychczas dodane recenzje

Brak recenzji.

Dodaj recenzję

Zapytaj o przedmiot